Svetainės struktūra
Neįgaliesiems (išjungta)
Raseinių r.
Blinstrubiškių socialinės globos namai
Biudžetinė įstaiga. Dvaro g. 6, Blinstrubiškių k., Paliepių sen., 60345 Raseinių r. sav. Tel./ faks. (8 428) 55 122, el. p. bsgndirektorius@gmail.com
AB Luminor bankas. A.S. LT654010041400090034 Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190791978

RENGINIAI

Informacija atnaujinta: 2019-07-19

Siekiant užtikrinti pilnavertį gyventojų gyvenimą socialinės globos namuose organizuojami įvairūs kultūriniai renginiai: valstybinių švenčių minėjimai, koncertai, viktorinos, popietės, išvykos.

<   2019 m.   >


Kelionė į Pakruojo dvarą

Blinstrubiškių socialinės globos namų gyventojai su naujuoju autobusiuku susiruošė į ekskursiją. Kelionės tikslas buvo Pakruojo dvaras. Pakeliui aplankėme Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos bažnyčią, kuri sužavėjo savo grožiu.
Nuvykę į Pakruojo dvarą ten pamatėme Lietuvos skulptoriaus Martyno Gaubo pagal V. Šekspyro pjesę sukurtas fantastinių būtybių skulptūras, kurioms atvežti dvaran prireikė net sunkvežimių. Vasaros gėlių festivalis "Vasarvidžio nakties sapnas" dar ilgai išliks gyventojų mintyse savo gėlių grožiu.
Įdomu ir neįtikėtina, kad Pakruojo dvaras – didžiausia Lietuvoje iki šių dienų išlikusi vokiečių valdyta dvarvietė. Tai gyvasis muziejus norintiems prisiliesti prie autentiškų dvaro ūkio darbų, kumečių ir dvaro barono šeimos gyvenimo. Smalsu pažvelgti į atgyjančią istoriją. Unikalios pažintinės pramogos leidžia prisiliesti prie mūsų praeities ir veiklos dvare.
Norime padėkoti savivaldybės tarybai už skirtą dalinį finansavimą įsigyjant autobusiuką. Džiugu, kad rūpinamasi ne tik gyventojų buitimi, bet ir dvasinių vertybių puoselėjimu.


Susitikimas su gyvūnais

Blinstrubiškių socialinės globos namų gyventojai sulaukė neįprastų svečių. Juos aplankė I. Tarnauskas su savo įkurto veislyno „ Kalnų šuo“ Berno zenenhundo šunimis. Nors oras nedžiugino, gyventojai lauke mielai žaidė su šunimis, fotografavosi, maitino augintinius skanukais.
Veislynas „Kalnų šuo“ mus aplanko kiekvienais metais, tai lyg tradicija pasimatyti su įspūdingo grožio šunimis. Gyventojai norėtų juos matyti kasdien. Juk šuo – žmogaus draugas. Sakoma: gerai, kai šuo draugas, blogai – kai draugas šuo.
Esame labai dėkingi I. Tarnauskui ir jo augintiniams už suteiktą džiaugsmą, džiugias akimirkas.

Domnikos paroda

Kaip ir kiekvienais metais mūsų įstaigoje buvo surengta Domnikos Antonovos darbų paroda. Rankdarbių meistrė, nustebo, kad tiek daug darbų yra padariusi, nes simegrafijos technika atliktus darbus dėdavo į dėžutę ir neskaičiuodavo. Džiaugiasi, kad rankdarbiai leidžia pamiršti ilgus žiemos vakarus, o derinamos spalvos - nusikelti į vasarą spalvotų žiedų įvairovę. Darbai džiugina ne tik ją, bet ir draugus, nes dalį savo darbų yra padovanojusi kitiems.
Linkime sėkmės ir kūrybingų metų!

Išvyka į Paprūdžio kaimą

Birželio 19 dieną Blinstrubiškių socialinės globos namų komanda važiavo į Kelmės rajono centro paslaugų Grupinio gyvenimo namus, kurie yra įsikūrę Paprūdžių kaime. Grupinio gyvenimo namų gyventojai mus pakvietė sudalyvauti vasaros sporto šventė 2019. Joje dalyvavo ir Adakavo socialinių paslaugų namų, Aukštelkės grupinio gyvenimo namų komandos. Vyko sportinių rungčių varžybos: smiginis, orientacinis žaidimas, linksmosios estafetės. Žaidėjams reikėjo būti greitiems, taikliems bei turėti gerą atmintį. Varžybų teisėjams susumavus rezultatus už atskiras rungtis buvo įteikti medaliai. Pralaimėjusių šioje sporto šventėje nebuvo. Kol teisėjai sumavo rezultatus, visi buvome pakviesti prie vaišių stalo, prie kurio diskutavome, dalinomės įspūdžiais, emocijomis apie varžybas, ir gyvenimą... Džiaugiamės užmezgę naujus ryšius, susiradę naujų draugų.

Joninių šventė

Birželio pabaigoje, saulės grąžos metu, kai naktis būna trumpiausia, o gamta klesti, auga, žydi, švenčiama Rasos, Kupolinių arba Joninių šventė. Visos Europos tautos ją šventė nuo senų senovės.
Birželio 21 d.Raseinių r. Blinstrubiškių socialinės globos namuose buvo švenčiama Joninių šventė. Kambariuose su muzika pasveikinti 8 Jonai ir Janinos. Salėje 7 varduvininkams uždėti ąžuolo vainikai. Gražiausias dainas ir saldžią dovaną varduvininkams skyrė Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Svaja“. Už gražų koncertą ir kultūrinį bendradarbiavimą ansambliui ir jo vadovui Almantui Šileriui įteikta padėka.

Globos namuose paminėtos profesinės šventės

Š. m. gegužės antrąjį penktadienį globos namuose buvo paminėtos dvi profesinės šventės: Tarptautinė buhalterių ir Tarptautinė slaugytojų diena. Renginyje dalyvavęs Raseinių rajono meras Andrius Bautronis ir globos namų direktorė Rasa Šebelskienė bei pavaduotojas Petras Vežbavičius pasveikino profesinių švenčių proga ir įteikė padėkas šių profesijų darbuotojams.

Pavasario garsai Blinstrubiškių socialinės globos namuose

Balandžio 3 d. 10 val. 30 min. Raseinių r. Blinstrubiškių socialinės globos namuose vyko Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Raseinių bendrijos ansamblio koncertas. Vadovė Elena Pužaitienė pasveikino visus susirinkusius, pristatė ansamblį, skaitė eiles apie pavasarį.
Skambios dainos, linksmos intermedijos ir gražios eilės šildė visų susirinkusiųjų širdis. Raseinių r. Blinstrubiškių socialinės globos namų direktorės vardu įteikta padėka ansambliui už gražų koncertą, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą, vadovė pažadėjo atvykti į globos namus su nauja programa.

Valstybės atkūrimo dienos minėjimas Blinstrubiškių socialinės globos namuose

Vasario 16 diena, mums ir Tėvynei ypatinga, tapome nepriklausoma valstybe. Minėdami šią dieną, atsigręžiame į savo tautos istoriją, prisimename asmenybes, aplinkybes ir priežastis, kurios lėmė šį įvykį.
Blintrubiškių socialinės globos namuose renginį pradėjome Lietuvos himnu, Raseinių r. kultūros centro Sujainių merginų šokių grupė „Vaivorykštė“ vadovaujama Ritos Visockienės, atliko šokį Lietuvai. Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius tarė sveikinimo žodį, laikinai einanti Paliepių seniūnijos seniūno pareigas šios seniūnijos seniūno pavaduotoja Remigija Skrodenienė kartu su žemės ūkio ir plėtros skyriaus specialistu Vytautu Linkumi pasveikino visus renginio dalyvius. Kauno santakos ansamblis „Ainiai“ dainomis grąžino į pokario laikotarpį.
Džiugu, kad Raseinių rajono savivaldybė, Paliepių seniūnija noriai bendradarbiauja su Blinstrubiškių socialinės globos namais, visada jaučiamas šių įstaigų darbuotojų supratingumas, palaikymas.
<   2019 m.   >