Svetainės struktūra
Neįgaliesiems (įjungta)
Raseinių r.
Blinstrubiškių socialinės globos namai
Biudžetinė įstaiga. Dvaro g. 6, Blinstrubiškių k., Paliepių sen., 60345 Raseinių r. sav. tel.: (8 428) 55 122, el. p. bsgndirektorius@gmail.com
AB Luminor bankas. A.S. LT654010041400090034 Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190791978

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Informacija atnaujinta: 2016-07-11

1. Būsto ir gyvenamųjų sąlygų pagerinimas:
1.1. apgyvendinimas vienviečiame kambaryje;
1.2.kambaryje televizorius, šaldytuvas, šildytuvas žiemą.2. Laisvalaikio ir užimtumo organizavimas:
2.1. Kultūrinis darbas ir renginiai: rengiami koncertai, viktorinos, popietės, disputai, valstybinių švenčių minėjimai, parodos ir kt. renginiai. Globos namuose veikia etnografinis ansamblis, moterų ansamblis, kapela, dramos kolektyvas.
2.2. Išvykos, kelionės: organizuojamos išvykos į rajoninius kultūrinius renginius, ekskursijos po Lietuvą, kasmet vykstama į Šilinių atlaidus Šiluvoje.
2.3. Sporto paslaugos: vyksta įvairios sportinės varžybos. Mūsų neįgalieji sportininkai dalyvauja rajono neįgaliųjų sportinėse varžybose, taip pat respublikinėse žmonių su negalia sąjungos organizuojamose sportinėse varžybose. Pagal pomėgius gyventojai gali užsiimti kita sportine veikla: žaisti šaškėmis, šachmatais, bilijardą, smiginį, krepšinį ir kt.
2.4. Darbo terapijos paslaugos: gyventojai pagal savo pomėgius gali megzti, nerti, siūti, lipdyti iš molio, piešti, tapyti, prižiūrėti savo gėles kambariuose, balkone ar bendrose gėlių klombose. Gyventojai gali patys tvarkyti savo kambarius, aplinką arba padėti tvarkyti darbuotojams.3. Švietimo ir ugdymo paslaugos:
3.1. Globos namuose veikia biblioteka, kuri kasmet pasipildo naujomis knygomis ir spaudos leidiniais. Mūsų biblioteka bendradarbiauja su Raseinių aklųjų ir silpnaregių sąjunga, Raseinių viešąja biblioteka, bei su Šiaulių aklųjų ir silpnaregių sąjungos biblioteka. Turintys regėjimo negalią gyventojai aprūpinami įgarsintomis ir Brailio (aklųjų) rašto knygomis.
3.2. Prenumeruojama virš 20 spaudos leidinių.
3.3. Užimtumo kabinete žmonės su negalia gali mokytis dirbti kompiuteriu.4. Religinės paslaugos:
4.1. Globos namuose organizuojamos religinės šventės: Kūčios, Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, kuriose dalyvauja parapijos kunigas.
4.2. Globos namų koplytėlėje laikomos Šv. Mišios, gyventojai gali melstis individualiai. Parapijos kunigas išklauso išpažintis, sunkiai sergančiam gyventojui (jam pageidaujant) suteikia paskutinį patepimą ir kt.
4.3. Už kiekvieną mirusįjį aukojamos Šv. Mišios, kunigas palydi į kapines.
4.4. Kapines prižiūri globos namų darbuotojas.5. Medicininė reabilitacija:
5.1. Kineziterapija:
5.1.1. Masažas;
5.1.2. Mechanoterapija;
5.2. Fizioterapija:
5.2.1. Elektroterapija;
5.2.2. Ultragarso terapija;
5.2.3. Šviesos terapija;
5.2.4. Aerozolių terapija;
5.3. Dietoterapija.
5.4. Medikamento terapija.